Aikataulut

Tulevia tapahtumia ja salivarauksia

Tapahtuma
Mustan vyön kokeet
Järjestäjä
Taekwon-Do Akatemia
Päivämäärä
la 15.12.2018
Kellonaika
9:00–16:00 koko sali
Tapahtuma
Leiri
Järjestäjä
Aikidoseura Hokutokai
Päivämäärä
pe–su 18.–20.1.2019
Kellonaika
pe 19:30–21:30 koko sali
la 10:00–12:00 ja 15:30–17:30 koko sali
su 10:00–12:00 koko sali
Tapahtuma
Leiri
Järjestäjä
Aikidoseura Hokutokai
Päivämäärä
pe–su 15.–17.3.2019
Kellonaika
pe 19:30–21:30 koko sali
la 11:00–13:00 ja 16:00–18:00 koko sali
su 10:00–13:00 koko sali
Tapahtuma
Leiri
Järjestäjä
Budoseura Oulun Musokai
Päivämäärä
la–su 27.–28.4.2019
Kellonaika
la noin 17:30 asti koko sali
su noin 16:00 asti koko sali

Harjoitusvuorot

maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2
11:30 11:30
12:00 Iaido Iaido 12:00
12:30 12:30
13:00 13:00
13:30 13:30
14:00 JKD 14:00
14:30 14:30
15:00 Musokai 15:00
15:30 15:30
16:00 Iaido Aikido Musokai JKD Aikido 16:00
16:30 16:30
17:00 Musokai Musokai Musokai Musokai Musokai 17:00
17:30 17:30
18:00 Ju-jutsu Aikido Taido Musokai Ju-jutsu Musokai Taido Ju-jutsu Aikido 18:00
18:30 TKD 18:30
19:00 19:00
19:30 Ju-jutsu Ju-jutsu JKD Aikido Ju-jutsu TKD Aikido / Bujinkan Aikido 19:30
20:00 Aikido / Bujinkan 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
21:30 21:30
1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2 1 2
maanantai tiistai keskiviikko torstai perjantai lauantai sunnuntai
Aika Tatami 1 Tatami 2 Aika
Maanantai
16:30 16:30
17:00 Musokai 17:00
17:30 17:30
18:00 Ju-jutsu 18:00
18:30 TKD 18:30
19:00 19:00
19:30 Ju-jutsu 19:30
20:00 Aikido / Bujinkan 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
21:30 21:30
Tiistai
16:30 16:30
17:00 Musokai 17:00
17:30 17:30
18:00 Aikido Taido 18:00
18:30 18:30
19:00 19:00
19:30 Ju-jutsu JKD 19:30
20:00 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
Keskiviikko
15:30 15:30
16:00 Iaido 16:00
16:30 16:30
17:00 Musokai 17:00
17:30 17:30
18:00 Musokai Ju-jutsu 18:00
18:30 18:30
19:00 19:00
19:30 Aikido Ju-jutsu 19:30
20:00 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
Torstai
16:30 16:30
17:00 Musokai 17:00
17:30 17:30
18:00 Musokai Taido 18:00
18:30 18:30
19:00 19:00
19:30 TKD Aikido / Bujinkan 19:30
20:00 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
Perjantai
15:30 15:30
16:00 Aikido 16:00
16:30 16:30
17:00 Musokai 17:00
17:30 17:30
18:00 Ju-jutsu Aikido 18:00
18:30 18:30
19:00 19:00
19:30 Aikido 19:30
20:00 20:00
20:30 20:30
21:00 21:00
Lauantai
11:30 11:30
12:00 Iaido 12:00
12:30 12:30
13:00 13:00
13:30 13:30
14:00 14:00
16:00 Musokai JKD 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00
17:30 17:30
18:00 18:00
Sunnuntai
11:30 11:30
12:00 Iaido 12:00
12:30 12:30
13:00 13:00
13:30 13:30
14:00 JKD 14:00
14:30 14:30
15:00 Musokai 15:00
15:30 15:30
16:00 Aikido 16:00
16:30 16:30
17:00 17:00
17:30 17:30
18:00 18:00
Seurojen lyhenteet
Lyhenne Seura
Aikido Aikidoseura Hokutokai
Bujinkan Bujinkan Dōjō Oulu
JKD Jeet Kune Do Finland
Ju-jutsu Ju-Jutsu Oulu
Musokai Budoseura Oulun Musokai
Taido Oulun Taidoseura
TKD Taekwon-Do Akatemia